Yenilikler ve Haberler
AntiAsit Basın Bülteni
TechnoBond
Su İzolasyon Ürünleri
TechnoPur
TechnoFull
Kalesilikon
Usta Eğitim Seminerleri
İzmir İMO Semineri
Tadilat İstanbul’07
UltraFuga Mutfak ve Banyolarda
Su İzolasyonu Çözümleri
TechnoPool
Yapı 2007 İstanbul Fuarı
2. Bayi Çalışanları Eğitimi
UltraFuga Basın Bülteni

Yenilikler ve Haberler ::

Kalekim’den 2. Bayi Çalışanları Eğitimi

Yapı kimyasalları sektörünün lider firması Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kalekim, Kalecolor, Kaleterasit ve Mavi Kale markalı ürünlerin satışını gerçekleştiren bayilerinin çalışanlarına Antalya Silence Beach Resort’ta eğitim verdi.

Eğitim toplantısında, ürünlerin uygulamaları ve yapıda karşılaşılan sorunlara çözümlerin yanı sıra yeni ürünler de uygulamalı olarak bayi çalışanlarına tanıtıldı.

Kalekim, Kalecolor, Kaleterasit ve Mavi Kale markalı yapı malzemelerinin üreticisi Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş, bayileri bünyesinde çalışan mimar, mühendis ve ustalara Antalya Silence Beach Resort’ta eğitim verdi. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Bayi Çalışanları Eğitimi Toplantısı’na 350 bayiden toplam 550 çalışan katıldı. Aralarında mimar, mühendis ve yapı ustalarının bulunduğu bayi çalışanlarına, uygulamada karşılaşılan durumların çözümlerine yönelik eğitimler verildi. Türkiye çapında, 81 ilden bayi çalışanlarının katıldığı toplantıda ayrıca, Kalekim, Kalecolor ve Kaleterasit markalı yeni ürünlerin de tanıtımı yapıldı.

Bayiler tarafından yoğun ilgi ile izlenen toplantılarının ilk gününde boya ve dış cephe kaplamaları markaları Kalecolor ve Kaleterasit ürünlerine yönelik eğitim verilirken, ikinci gün yapı kimyasalları ve ısı yalıtımı ürünleri markaları Kalekim ve Mavi Kale ürünlerine yönelik bilgeler aktarıldı. Örnek uygulamalar ile bayi çalışanlarına ürünlerin özellikleri hakkında bilgi verilirken, yetkililer mimar, mühendis ve yapı ustalarının sorularını da yanıtladılar.

Kalekim A.Ş. Ar-Ge departmanı tarafından ürünlerin teknolojik yönlerinin tanıtıldığı uygulamalı deneyler bayi çalışanları tarafından ilgiyle izlendi. Kuruma yönelik bilgilerin ve hedeflerin de bayi çalışanları ile paylaşıldığı eğitim toplantısı, otelde gerçekleştirilen gala yemeği ile sona erdi.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Eğitim Toplantısı’na katılan bayi çalışanları, toplantı sonunda eğitimlerin çok faydalı olduğunu belirtirken, yıldı bir kez yapılan toplantıların sayısının artırılmasını istediler.

   
 

Kale Kalekim Kurumsal                  Kalekim Facebook Kalekim Blog Kalekim Twitter

> Türkçe    English    Русский      Bilgi Toplumu Hizmetleri