Yenilikler ve Haberler

 

Yenilikler ve Haberler::

5 bin 500 Usta Rubi Harç Karıştırıcı Aldı

Kalekim Usta Kulübü, ustaların yaptığı işin değerini ortaya çıkarmak, seramik uygulamalarında kalite ve standartları yükseltmek amacıyla her yıl ustaların işini kolaylaştıran hediyeler veriyor. 2008 yılında başlanan Rubi Harç Karıştırıcı Kampanyası, ustaların yoğun talebi üzerine 2009 yılında da devam ediyor.

İspanyol Rubi firmasına özel olarak ürettirilen ve piyasa değeri 600 TL. olan Harç Karıştırma Makinelerine sadece Kalekim Usta Kulübü üyeleri sahip olabiliyor. Bugüne kadar talep formu doldurarak Kalekim’e ulaştıran 5 bin 500 usta makinelerini aldı. Önümüzdeki dönemde dağıtılacak Rubi Karıştırıcılarla birlikte rakamın 15 bine çıkması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıllarda da ustalara Rubi Seramik Kesme Makinesi ve ustaların hayatını kolaylaştıran çok sayıda hediye veren Kalekim’in tutumu en başta ustaların ilgi ve sempatisini kazanırken, sektörde de büyük bir takdir toplamış durumda. Bugün Türkiye çapında 42 bin üyesi ile ülkemizin ilk ve en büyük usta kulübü Kalekim Usta Kulübü’dür.
 
Ustaların işini kolaylaştırıyor

 Kalekim Usta Kulübü üyelerine, her yıl yapılan etkinlikler çerçevesinde hediyeler dağıtılmaktadır. Dağıtılan hediyelerin özelliği en başta ustaların işini kolaylaştırmasıdır. Dolayısıyla daha nitelikli ve doğru uygulamaların ortaya çıkması sağlanıyor. Dağıtılan hediyeler arasında yer alan Rubi Seramik Kesme Makineleri,  Rubi Harç Karıştırma Makineleri, seramik uygulamalarında kullanılan Taraklı Malalar, Tokmaklar, Usta Tulumları, Kalekim Usta Kulübü Mont ve Yelekleri, Usta Çanta ve Setleri hep ustalara “Daima En İyisi”ni sunma çabasının bir sonucudur.


Kalekim Usta Kulübü Avantajlar Dünyası

Kalekim Usta Kulübü üyeleri, kulübün sunduğu olanaklarla sektörde birkaç adım öne çıkarken aynı zamanda bir avantajlar dünyasına da adım atmış oluyor.
Ferdi Kaza Sigortası; Kalekim’in ustalara sunduğu avantajların en başta gelenlerinden biri her yıl ücretsiz olarak yenilenen Ferdi Kaza Sigortası’dır. Ustalar iş yaparken meydana gelebilecek kazalara karşı bilinçlendirilirken olası kazalara karşı güvence altına alınmaktadır. Çalışma alanlarında genellikle sosyal güvenceden yoksun uygulama yapan ustalar, Usta Kulübü Ferdi Kaza Sigortası sayesinde kendilerini daha güvende hissetmektedir. Bugüne kadar kaza geçiren Usta Kulübü üyeleri ve aileleri Ferdi Kaza Sigortası sayesinde tedavi ve tazminat gibi olanaklardan yararlanmıştır.

Kalekim Usta Kulübü Çağrı Merkezi, 0216 444 USTA (8782) nolu telefonuyla, ustalara ürün ve uygulama bilgisi, yeniliklerden haberdar etme, kampanya bilgisi, eğitim ve seminer bilgisi, puan bilgisi, uygulamalar için hava durumu seyri gibi çok sayıda hizmeti usta sunmaktadır.

 Kalekim Ustam Dergisi, Usta Kulübü üyelerine ücretsiz olarak ulaştırılan ve 2 ayda bir yayınlanan sektörel bir dergidir. Ürünler ve uygulamalardan, usta röportajları ve mektuplarına kadar tamamen ustalara ait bir dünyadan haberdar etmektedir.

Kalekim’in puan ve hediye sistemi sayesinde, Usta Kulübü üyeleri yaptıkları işlerde kullandıkları ürünleri puana dönüştürebiliyor ve beyaz eşyadan bilgisayara kadar geniş bir yelpazede hediye olanaklarından yararlanabiliyor. Sadece 2008 yılı içerisinde Kalekim Usta Kulübü üyelerine 500 bin TL.’lik hediye dağıtımı gerçekleştirilmiştir.

Kalekim Usta Kulübü Portalı, 2008 yılında başlattığı Usta Kulübü web portal çalışmasıyla, ustalarımızı teknolojinin olanaklarından yararlandırmaya ve internetin sihirli dünyasına taşımaya başlamıştır.


Back Geri  Top Yukarı Print Yazdır 

Kale Kalekim Kurumsal                  Kalekim Facebook Kalekim Blog Kalekim Twitter

> Türkçe    English    Русский      Bilgi Toplumu Hizmetleri