Yenilikler ve Haberler

 

Yenilikler ve Haberler::

Kalekim Paris Batimat Fuarı’nda Yerini Aldı

Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen uluslararası Batimat Fuarı’na Kalekim ve Kale markalarıyla katılan Kalekim A.Ş, ziyaretçilerin ilgi odağı olan ürünleriyle dikkat çekti. Özellikle FugaSim ve Camsıva ürünü ziyaretçilerden tam not aldı.

 Paris’in Porte de Versailles fuar merkezinde düzenlenen uluslararası Batimat Fuarında Kalekim, dekorasyon salonunda yerini aldı. 2 – 7 Kasım tarihleri arasında düzenlenen fuarda; teknik yapıştırıcılar, havuz ürünleri, iç ve dış cephe boyaları ile hazır renkli sıvalar sergilendi.

Fas, Cezayir ve Tunus’un özel davetli olduğu 2009 Batimat Fuarına özellikle Kuzey Afrika ülkelerinden yoğun bir ziyaretçi katılımı oldu. Dünyanın pek çok ülkesinden inşaat sektörü profesyonelini bir araya getiren fuarda Kalekim standı, FugaSim ve Camsıva ürünleriyle ziyaretçilerin ilgisini çekti.

 Kalekim markasıyla özellikle teknik ürünlerin tanıtıldığı fuarda, TechnoFlex, GraniTech, FugaFlex ve UltraFuga dikkat çekti. Ayrıca havuz uygulama çözümleri başlığı altında TechnoPool, FugaPool, İzoLatex gibi ürünler ziyaretçilerin ilgisine sunulurken İzoSeal ve Elastikor  gibi Su İzolasyon Çözümleri de tanıtılan ürünler arasında yer aldı.

Kale markalı iç ve dış cephe boyalarının da yer aldığı standı ziyaret edenler en çok İS7ANBUL Efekt Serisi ürünlerine ilgi gösterdi. Kaleterasit Camsıva ise ziyaretçilerin meraklı sorularının hedefi olurken, mimar ve dekoratör gibi sektör profesyonellerinden tam not aldı. Ayrıca Kaleterasit Drewa adlı Mozaik Sıvalarımız da ilgi gören ürünlerimiz arasındaydı.


Back Geri  Top Yukarı Print Yazdır 

Kale Kalekim Kurumsal                  Kalekim Facebook Kalekim Blog Kalekim Twitter

> Türkçe    English    Русский      Bilgi Toplumu Hizmetleri